НОВОСТИ

ОД МУСЛИМАНА СЕ ТО МОГЛО И ОЧЕКИВАТИ! Фалсификују историју и бришу симбол српског отпора |

КАКО ЈЕ ПОСТАО ВИТЕЗ Од змаја и виле, до Херцеговине и Косова! Јунак којег сви желе |

НАЈМЛАЂА ЖРТВА ДЈЕЧАК ОД 13 ГОДИНА Муслимански агресори нису имали милости за дјецу, жене и непокретне старце, па попалили и све српске куће |

ПЈЕВАЈУЋИ ОПЕРЕТЕ ИШЛИ НА СТРИЈЕЉАЊЕ: Страдање културне елите, глумаца и новинара у поратном Београду |

ДОКУМЕНТА НЕ ЛАЖУ! СРБИ ЈЕДИНИ УСТАЛИ ПРОТИВ ФАШИЗМА А Хрвати и Муслимани били лојални… |

ИМАО ЈЕ ДОБАР РАЗЛОГ Зашто патријарх Павле никада није вјенчавао ни сахрањивао? |

САВЕЗНИЧКЕ БОМБЕ СРАВНИЛЕ НЕБРАЊЕНИ ГРАД СА ЗЕМЉОМ Комунистри све знали, одобрили и на крају заташкали |

ВЈЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Остала је само једна једина круна неког српског владара данас у Србији |

ЗБОГ ЊЕНЕ ХУМАНОСТИ, МОЖДА ЈЕ ПРОГЛАСЕ ЗА СВЕТИЦУ! Знате ли ко је Јелена Савојска и зашто је тражила дворску даму из Србије? |

ИДЕМО ЛИ ЊИХОВИМ СТОПАМА? Стефан Немања и Стефан Првовенчани су стварали државу, а Свети Сава је испунио духовним и културним садржајима! |

Савез Крајишника уз Српску и њене институције

27/07/2021

Савез крајишких удружења из Новог Сада пружа пуну подршку српском народу у БиХ и институцијама Републике Српске у неприхватању наметнутог закона одлазећег високог представника Валентина Инцка.

 

Савез Крајишника уз Српску и њене институције

Савез Крајишника уз Српску и њене институције

 

„Подржавамо и потписивање петиције „Бранимо истину, не дамо Српску“ и позивамо све грађане, без обзира на страначку припадност, да својим потписом допринесу одбрани истине и Републике Српске“, саопштено је из Савеза Крајишника.

Ова организација најављује да ће у наредним данима организовати и потписивање петиције у Новом Саду.

„Покажимо спремност да одбранимо опстанак српског народа и Републике Српске и потпишимо ову петицију“, поручили су из Савеза крајишких удружења из Новог Сада.

Савез је поздравио исказано јединство политичких субјеката у Републици Српској и сматра да се само јединственошћу може сачувати Српска и обезбиједити опстанак српског народа на овим просторима.

Одлазећи високи представник у БиХ Валентин Инцко, који је недавно дао оставку, наметнуо је допуне у Кривичном закону БиХ којима се забрањује и кажњава „негирање геноцида и величање ратних злочинаца“.

Српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик покренуо је званично и први потписао петицију којом се изражава став о неприхватању наметања закона од одлазећег високог представника у БиХ Валентина Инцка, којом се изражава и недвосмислен став да се, уз уважавање свих жртава, у Сребреници није догодио геноцид.

Извор: Срна

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести