НОВОСТИ

ЕВО ШТА ЈЕ АРКАН РЕКАО О ХРВАТИМА НАКОН ТУЧЕ НА МАКСИМИРУ Фудбал је увијек био пуно више од игре… |

ПАТРИЈАРХ ПАВЛЕ ЈЕДИНО ЗНАО ИСТИНУ „Кад дође вријеме он ће се сам појавити…“ |

ШТА ЈЕ РЕКАО ТИТОВ ЉЕКАР? Броз је само ово држао уз себе |

ШТА ВЕЖЕ МАЛО МЈЕСТО У СРБИЈИ И НАЦИСТИЧКУ ЊЕМАЧКУ? Које све благо крије Рудна глава? |

ДОБОЈСКИ КАЗАМАТ У БАРАКАМА ГДЈЕ СУ ЛИПСАЛИ ЗАРАЖЕНИ КОЊИ Аустроугарска формирала први концетрациони логор у модерној Европи искључиво за Србе |

НИЈЕМЦИ СУ ГА ИЗВЕЛИ НА СТРИЈЕЉАЊЕ, САМО ГА ЈЕ БОГ СПАСАО: Написао је најтужнију пјесму коју су КОМУНИСТИ забранили, а она је ОЖИВЈЕЛА |

ОТКРИВАМО: Комунисти возили помије и млијеко у возилу у ком је убијен краљ Александар! На крају је завршио на војном отпаду |

ЧАСТ ЈЕ ОДБРАЊЕНА: Ово је прича о судбини српских ратних барјака! |

ПРИНЦ МИХАИЛО ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ: Ништа није било праведније од уједињења 1918. |

ДЈЕДА МИЛОЈЕ ЈЕ ШПИЈУНИРАО ЧАК И ТИТА: Био је СУПЕРОБАВЈЕШТАЈАЦ, говорио 4 језика и сваком је могао да уђе у душу! |

Цвијановић: Све што је урађено за 20 година припада СНСД-у (ВИДЕО)

12/09/2021

Потпредсједница СНСД-а Жељка Цвијановић изјавила је да све што је урађено на подручју града Бањалука у посљедњих 20 година припада СНСД-у и напорима које су улагали и учинили овај град сасвим другачијим.

 

Жељка Цвијановић и Владо Ђајић у Поткозарју

Жељка Цвијановић и Владо Ђајић у Поткозарју

– Зашли смо у сва села, урадили много тога и намјеравамо да урадимо још много тога – рекла је новинарима Цвијановић, која је данас присуствовала изборној конференцији Мјесног одбора СНСД-а Поткозарје.

Цвијановић је рекла да је добро да СНСД има скупштинску већину у Скупштини града Бањалука која разумије шта су потребе града.

– Нажалост, имамо градоначелника који нема свијест о томе шта су потребе града. Градоначелник је искористио неко чудно политичко вријеме кроз разне приче и празна обећања која није чак ни почео да реализује, нити је у плану да реализује – навела је Цвијановић.

 

Видео можете погледати на ЛИНКУ

 

Она је поручила да СНСД жели да врати политику у реалне оквире и да грађани знају да је политика та која треба да извршава своја обећања.

Цвијановић је додала да је данашњи скуп у Покозарју прилика да се спроведу унутарстраначки избори како би дошли до квалитетних мјесних одбора.

– Овај догађај посебно доживљавам као важну чињеницу да се овдје разговара са мјештанима, са грађанима и са члановима странке – истакла је Цвијановић.

Предсједник Градског одбора СНСД-а Бањалука Владо Ђајић рекао је новинарима да овај одбор наставља са мјесним изборним конференцијама.

– Јавности је познато да смо ми у СНСД учланили више од 2.000 нових чланова и тиме показујемо народу оно што јесмо, да смо најјача државотворна парзија која може да носи све проблеме у Републици Српској и да сачува Републику Српску, са лидером СНСД-а Милорадом Додиком и предсједником Републике Српске Жељком Цвијановић на челу – истакао је Ђајић.

Он је рекао да град Бањалука у овом тренутку нема градоначелника и да све што се дешава у градско управи јесу дјечије игре које иду на штету грађана, дјеце и будућности града Бањалука.

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести