НОВОСТИ

ЕВО ШТА ЈЕ АРКАН РЕКАО О ХРВАТИМА НАКОН ТУЧЕ НА МАКСИМИРУ Фудбал је увијек био пуно више од игре… |

ПАТРИЈАРХ ПАВЛЕ ЈЕДИНО ЗНАО ИСТИНУ „Кад дође вријеме он ће се сам појавити…“ |

ШТА ЈЕ РЕКАО ТИТОВ ЉЕКАР? Броз је само ово држао уз себе |

ШТА ВЕЖЕ МАЛО МЈЕСТО У СРБИЈИ И НАЦИСТИЧКУ ЊЕМАЧКУ? Које све благо крије Рудна глава? |

ДОБОЈСКИ КАЗАМАТ У БАРАКАМА ГДЈЕ СУ ЛИПСАЛИ ЗАРАЖЕНИ КОЊИ Аустроугарска формирала први концетрациони логор у модерној Европи искључиво за Србе |

НИЈЕМЦИ СУ ГА ИЗВЕЛИ НА СТРИЈЕЉАЊЕ, САМО ГА ЈЕ БОГ СПАСАО: Написао је најтужнију пјесму коју су КОМУНИСТИ забранили, а она је ОЖИВЈЕЛА |

ОТКРИВАМО: Комунисти возили помије и млијеко у возилу у ком је убијен краљ Александар! На крају је завршио на војном отпаду |

ЧАСТ ЈЕ ОДБРАЊЕНА: Ово је прича о судбини српских ратних барјака! |

ПРИНЦ МИХАИЛО ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ: Ништа није било праведније од уједињења 1918. |

ДЈЕДА МИЛОЈЕ ЈЕ ШПИЈУНИРАО ЧАК И ТИТА: Био је СУПЕРОБАВЈЕШТАЈАЦ, говорио 4 језика и сваком је могао да уђе у душу! |

Вулић: У британској и америчкој амбасади раде инструисани Бошњаци из СДА

23/03/2023

Шеф Клуба посланика СНСД-а у Представничком дому Парламентарне скупштине БиХ Сања Вулић изјавила је Срни да у амбасадама Велике Британије и САД у БиХ раде инсталирани Бошњаци из СДА, инструисани за спровођење политика ка остваривању циља из „Исламске декларације“, а то је централизована/исламска БиХ.

 

 

Вулићева сматра да је најправичније прекинути комуникацију са њима, јер до сада није постојала српска страна приче, већ искључиво и само бошњачка.

– Запослени у британској и америчкој амбасади у БиХ својски се труде да Републици Српској одузму право на земљу, воду, ваздух и на крају право на национално опредјељење – указала је Вулићева.

Она је истакла да Република Српска има своја права, овлаштења и границе, дефинисане Дејтонским мировним споразумом.

– Нека се у централама ових земаља запитају да ли је демократски, да ли је људски и да ли је хумано у 21. вијеку спроводити тортуру и иживљавање над српским народом? Од представника ових амбасада српски народ није ништа добро, нити похвално доживио. Само санкције, психолошка мучења и пријетње – указала је Вулићева.

Влада Републике Српска усвојила је данас Информацију о прекиду сарадње са америчким и британским дипломатама у БиХ због антидејтонског дјеловања.

„Влада Српске констатује да је Српска присиљена прекинути сарадњу са дипломатама обје амбасаде, те у вези с тим тражи од институција, представника Српске у заједничким институцијама на нивоу БиХ, органа локалне самоуправе у Републици Српској, као и других јавних органа да не сарађују са амбасадама САД и Велике Британије“, саопштено је из Бироа Владе Српске за односе са јавношћу.

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести