НОВОСТИ

ИМАО ЈЕ ДОБАР РАЗЛОГ Зашто патријарх Павле никада није вјенчавао ни сахрањивао? |

САВЕЗНИЧКЕ БОМБЕ СРАВНИЛЕ НЕБРАЊЕНИ ГРАД СА ЗЕМЉОМ Комунистри све знали, одобрили и на крају заташкали |

ВЈЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Остала је само једна једина круна неког српског владара данас у Србији |

ЗБОГ ЊЕНЕ ХУМАНОСТИ, МОЖДА ЈЕ ПРОГЛАСЕ ЗА СВЕТИЦУ! Знате ли ко је Јелена Савојска и зашто је тражила дворску даму из Србије? |

ИДЕМО ЛИ ЊИХОВИМ СТОПАМА? Стефан Немања и Стефан Првовенчани су стварали државу, а Свети Сава је испунио духовним и културним садржајима! |

Тришић Бабић: Нови високи представник требало би да укине одлуке својих претходника |

Бањалука: Комшија, не троши толико воде, пријавићу те |

Потписани меморандуми са представницима америчких компанија |

Новац од поклоњења Појасу Пресвете Богородице Србима на Косову и Метохији |

Хрватска: Забрањена продаја алкохола и енергетских пића малољетницима |

Дјеца с Косова и Метохије завршила посјету Бањалуци, препуни утисака и лијепих успомена

19/05/2024

Дјеца с Косова и Метохије, мали матуранти, који су боравили у Бањалуци на екскурзији завршили су своју посјету. Град на Врабасу напуштају препуни утисака и лијепих успомена, а они који су организовали овај догађај велику захвалност упућују покровитељима овог пројекта.

Координатор оцог пројекта Драгана Мацан каже да је ово за дјецу из Гњилана пуно значило, те да су се потрудили као домаћини да им боравак учине што пријатнијим, а по коментарима дјеце сигурно су да су у томе успјели.

Велико хвала директору УКЦ-а Влади Ђајићу, предсједнику Скупштине Љуби Нинковићу, директорици Центра „Заштити ме“ Зорици Васиљевић Илић, СЦ Дворана Борик и директору Ненаду Талићу, Стидентском центру „Никола Тесла“ и директору Драгославу Топићу, Адиси Бановић и порталу седмица.орг, одборнику Миши Ковачевићу, Тржници д.о.о која је обезбиједила вечеру за све вечери током њиховох боравка и многим другима.

 

Захвалност иде и Душку Рожићу представнику организације „Српска солидарност“, туристичком водичу Горану Станићу и свима онима који су дали огроман допринос да дјеца с Косова и Метохије уживају у посјети Бањалуци.

 

Матуранти нису крили радост поводом посјете те су се захвалили на гостопримству и истакли су овим путем да су срдачно дочекани и да им је драго што су у Бањалуци.

„У име наше општине Гњилане желимо да се захвалимо свима који су нам омогућили да се овдје налазимо. Хвала вам на свему. Први утисци, мало је рећи феноменални. Ово је наш први долазак и много смо срећни“, казао је Вук Миленковић, један од матураната.

 

 

 

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести