НОВОСТИ

МИСТЕРИЈА НА ТРГУ РЕПУБЛИКЕ: Мјесто невиђење патње Срба |

БИВША МИСИЦА ЖРТВОВАЛА СВОЈ ЖИВОТ ЗА СРБИЈУ: Ово је Љиљана, заборављена СРПСKА ХЕРОИНА |

КО СУ МАКЕДОНЦИ РОЂЕНИ У ДРЕЗДЕНУ? Kако је Титова Југославија постала полигон за стварање нових народа |

ТАЈНA ПАРОЛЕ “БОЉЕ РАТ НЕГО ПАКТ”: Демонстрације у Београду помогла је енглеска пропаганда, а ево како су ОПИСАЛИ СРБЕ |

СРПKИЊА НАПИСАЛА ДРЖАВНУ ХИМНУ АУСТРИЈЕ! Постојале су поштанске маркице са њеним ликом |

ЕВО ШТА ЈЕ АРКАН РЕКАО О ХРВАТИМА НАКОН ТУЧЕ НА МАКСИМИРУ Фудбал је увијек био пуно више од игре… |

ПАТРИЈАРХ ПАВЛЕ ЈЕДИНО ЗНАО ИСТИНУ „Кад дође вријеме он ће се сам појавити…“ |

ШТА ЈЕ РЕКАО ТИТОВ ЉЕКАР? Броз је само ово држао уз себе |

ШТА ВЕЖЕ МАЛО МЈЕСТО У СРБИЈИ И НАЦИСТИЧКУ ЊЕМАЧКУ? Које све благо крије Рудна глава? |

ДОБОЈСКИ КАЗАМАТ У БАРАКАМА ГДЈЕ СУ ЛИПСАЛИ ЗАРАЖЕНИ КОЊИ Аустроугарска формирала први концетрациони логор у модерној Европи искључиво за Србе |

Додик: Кад побјеђује Српска, онда побјеђује и Дринић

09/09/2024

Лидер СНСД-а Милорад Додик рекао је да у Петровцу живе добри домаћини и људи заслужни за стварање Републике Српске, те да је увјерен у изборну побједу кандидата ове странке за начелника општине Драге Ковачевића.

 

 

– Када побјеђује Република Српска, онда побјеђује Дринић и све општине, наш начелник и сви – истакао је Додик у Дринићу гдје приствује централној предизборној трибини СНСД-а.

Додик је подсјетио да је СНСД дуго на власти у Петровцу и сматра да је успио да са људима направи једну врсту договора и да се међусобно подржавају, на чему је захвалио.

Он је изразио задовољство чињеницом да је у овом мјесту много тога урађено и да инфраструктурни комунални објекти изгледају боље него раније, што ће бити настављено и у будућности.

– Овдје је кључно питање шумарије, а држава ће остати ту да води рачуна да све остане на свом мјесту – рекао је Додик.

Потпредсједник СНСД-а Радован Вишковић рекао је Срни да су дошли у овај дио Крајине да подрже досадашњег начелника и кандидате ове странке на предстојећим локалним изборима.

– Мислим да Ковачевић урадио свој посао и да заслужује подршку грађана да остане на челу ове општине – истакао је Вишковић.

Кандидата СНСД-а за начелника општине Петровац Драго Ковачевић рекао је Срни да су се окупили на централној трибини како би направили предсјек свега што је урађено у протеклом мандатном периоду и шта треба даље урадити.

– Затражићемо подршку од наших бирача и идемо даље за бољи Петровац и за љепши Дринић – нагласио је Ковачевић.

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести