НОВОСТИ

НАЈСМЈЕШНИЈА СРПСКА ПРЕЗИМЕНА: Анегдоте о поријеклу неких мање познатих породичних имена |

СРПСКИ ОБИЧАЈИ: Према традицији нашег гостопримства овако се правилно дочекују гости |

Свијет је био пред новим крвавим сукобом, ЈУГОСЛАВИЈА је одговорила силом и оборила амерички авион! Сукоб са Италијом трајао је до 1975! |

ХУМАНОСТ И ТРАГЕДИЈА РУКУ ПОДРУКУ: Нијемци запалили цијело село, али Дража није дао пилоте! |

МИСТЕРИЈА МАРСЕЉСКЕ ТРАГЕДИЈЕ: Версајској Европи било у интересу да склони југословенског суверена |

ОВА ФРЕСКА ПОСТОЈИ САМО У СРБИЈИ: Мач у Христовим рукама има важну симболику за српски народ |

ОВА СРПСКА ПЈЕСМА ЈЕ ПОСТАЛА НАЈСКУПЉА ЗБОГ САМО ДВИЈЕ РИЈЕЧИ: Један човјек је „ВРАТИО ИЗ МРТВИХ“, зна је ЦИЈЕЛИ РЕГИОН |

НА ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ ТУРАКА Из језера „изронила“ православна црква! |

ЦРКВА У КОЈОЈ ЈЕ БИО ЗАТОЧЕН СТЕФАН НЕМАЊА Молећи се своме заштитнику на чудесни начин бива ослобођен |

ВОЈВОДА БОЈОВИЋ ЈЕ ИМАО И ФРАНЦУСКИ ОРДЕН! Носио ковчег са посмртним остацима војводе Путника, али и вожда Kарађорђа |

Лазић о Станивуковићу: Само због става људима давао отказе, изиграо је народ

18/09/2024

Одборник Народног покрета „Бањалука зове“ у Скупштини града Бањалука, Саша Лазић, обрушио се на актуелну градску администрацију и градоначелника Драшка Станивуковића, које је, подсјетимо, до прије свега четири године подржавао.

Лазић тврди да је изигран те да ово што ради Станивуковић је лицемјерство.

 

– То је оно што ја зовем лицемјерство, да ја критикујем једног Радојичића четири године и да га рушим, а онда да подржим било кога, па био то Драшко с којим са ратовао против њих. Не може, не иде, те форе. Гдје је поштен однос према грађанима, гдје је оно што је обећано – казао је Лазић.

 

Како наводи, они који су се дрзнули да проговоре на све оно што се дешава у Градској управи, добили су отказ.

 

– Први човјек који је изашао из Градске управе на ТВ добио отказ, само што је изашао јавно. Инфлација је пождерала све. Нисам подржавао буџет града јер не можеш да имаш исту плату као и прије три или четири године, како ти људи да живе – истакао је Лазић.

 

Градска администрација се, наглашава Лазић, бави трећеразредним стварима за живот човјека.

 

– Ових дана, обраћао сам се одјељењу за саобраћај, за Драгочај, Чесму, Залужане, не могу насути камион пијеска јер се баве трећеразредним стварима за живот човјека. Нису луди, јер је то маркетиншки популарно и да се фино објавити. Дајте људима плату, покосите траву која је метар и по. Имамо толико примједби – поручује Лазић.

 

Такође, он се осврнуо и на Станивуковићеву „саобраћајну револуцију“, рекавши да гужве у граду никада веће нису биле.

 

– Видите град, саобраћајна револуција, каква револуција, гужве никада веће нису биле. Имам приједлог, да се врати двосмјерни саобраћај у Краља Петра. Милион замјерки имам – јасан је Лазић.

 

Испао сам будала, јер сам то подржавао, закључио је Лазић.

 

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести