НОВОСТИ

КАКВИ СУ БОРЦИ БИЛИ ТИТО И САВА: Зорка (104) се присјећа борбе против окупатора, једну ствар је Маршал дозвољавао само њој! |

НАЈВЕЋА ИЗДАЈА У ИСТОРИЈИ: У Хрватској овај догађај ни послије 81 године не могу да забораве, ни опросте зликовцу Павелићу! |

ПИСАО О НЕВОЉАМА НАРОДА: Да се не заборави великан Радоје Домановић |

ЗЕКАН ЈЕ ЛЕГЕНДАРНИ КОЊ СРПСКЕ ВОЈСКЕ: Служио је у 2 рата, а акт о његовој демобилизацији чува се као ПОРОДИЧНО БЛАГО |

ПОРАЗ ЗБОГ СРПСКЕ НЕСЛОГЕ: Турци опљачкали и спалили српски манастир |

ОВДЈЕ СЕ ПИСАЛА ИСТОРИЈА СРБИЈЕ, А НИКО НЕ ЗНА КО ГА ЈЕ ПОДИГАО! Манастир настао је прије Немањића, а ово су ДОКАЗИ |

ПОСЛИЈЕ ТОЛИКО ГОДИНА ОТКРИВЕНО ЗАШТО ТИТО И ЈОВАНКА НИСУ ИМАЛИ ДЈЕЦЕ! Сазнање је ШОКАНТНО |

ТАЈНУ ПОСЉЕДЊИХ ОБРЕНОВИЋА ЧУВА ОВА ЗГРАДА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Бијела љепотица гдје су се састајали љубавници |

УСПОН СРБИЈЕ, ДИНАСТИЈА ВЛАСТИМИРОВИЋ И НАСТАНАК ПРВЕ ДРЖАВЕ: Историја Срба није почела са Немањићима |

КРАЉ ПЕТАР ПРВИ БИО ЈЕ НАЈОМИЉЕНИЈИ ВЛАДАР, А ЊЕГОВЕ ОПАСКЕ НА УСТАВ ИЗ 1888. КАО ДА СУ ПИСАНЕ ЗА ОВО ВРИЈЕМЕ |

МУП Српске се опростио од колеге страдалог у удесу у Модричи

29/07/2025

У саобраћајној несрећи код Модриче данас смо трагично изгубили нашег колегу, припадника Полицијске управе Бијељина Милорада Тодоровића, саопштено је из Министарства унутрашњих послова Републике Српске.

 

 

– Тешко је наћи ријечи којима бисмо изразили тугу због што се данас на овај начин опраштамо од њега, умјесто да га након скоро три деценије рада у МУП-у испраћамо у заслужену пензију. Милорад је био учесник рата од првог дана, борац Војске Републике Српске прве категорије. Био је радник, професионалац, колега и пријатељ. Његова ведрина, професионалност и несебична спремност да помогне другима оставили су неизбрисив траг у свима нама – наводе из МУП Српске.

Кажу да ће заувијек остати дио колектива, успомена…

– У овим тешким тренуцима, наше мисли и искрено саучешће упућујемо породици – супрузи, сину, кћеркама и унуцима којима се поносио, родбини и свим ближњима. Почивај у миру! Нека ти је вјечна слава и хвала – кажу из МУП Српске.

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести