НОВОСТИ

КАКВИ СУ БОРЦИ БИЛИ ТИТО И САВА: Зорка (104) се присјећа борбе против окупатора, једну ствар је Маршал дозвољавао само њој! |

НАЈВЕЋА ИЗДАЈА У ИСТОРИЈИ: У Хрватској овај догађај ни послије 81 године не могу да забораве, ни опросте зликовцу Павелићу! |

ПИСАО О НЕВОЉАМА НАРОДА: Да се не заборави великан Радоје Домановић |

ЗЕКАН ЈЕ ЛЕГЕНДАРНИ КОЊ СРПСКЕ ВОЈСКЕ: Служио је у 2 рата, а акт о његовој демобилизацији чува се као ПОРОДИЧНО БЛАГО |

ПОРАЗ ЗБОГ СРПСКЕ НЕСЛОГЕ: Турци опљачкали и спалили српски манастир |

ОВДЈЕ СЕ ПИСАЛА ИСТОРИЈА СРБИЈЕ, А НИКО НЕ ЗНА КО ГА ЈЕ ПОДИГАО! Манастир настао је прије Немањића, а ово су ДОКАЗИ |

ПОСЛИЈЕ ТОЛИКО ГОДИНА ОТКРИВЕНО ЗАШТО ТИТО И ЈОВАНКА НИСУ ИМАЛИ ДЈЕЦЕ! Сазнање је ШОКАНТНО |

ТАЈНУ ПОСЉЕДЊИХ ОБРЕНОВИЋА ЧУВА ОВА ЗГРАДА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Бијела љепотица гдје су се састајали љубавници |

УСПОН СРБИЈЕ, ДИНАСТИЈА ВЛАСТИМИРОВИЋ И НАСТАНАК ПРВЕ ДРЖАВЕ: Историја Срба није почела са Немањићима |

КРАЉ ПЕТАР ПРВИ БИО ЈЕ НАЈОМИЉЕНИЈИ ВЛАДАР, А ЊЕГОВЕ ОПАСКЕ НА УСТАВ ИЗ 1888. КАО ДА СУ ПИСАНЕ ЗА ОВО ВРИЈЕМЕ |

Шобот: Захвалност Министарству трговине на снижењу цијена и подршци пензионерима

02/08/2024

Кандидат за градоначелника Бањалуке др Никола Шобот, упутио је захвалност Министарству трговине Републике Српске на њиховој недавној акцији смањења цијена више стотина производа у сарадњи са трговинским ланцима.

Истакао је да овај потез представља значајан корак ка побољшању животног стандарда пензионера и других грађана у Бањалуци и широм Републике Српске.

 

– Желим да изразим искрену захвалност Министарству трговине на овом важном кораку који је резултат доброг односа и сарадње са трговинским ланцима. Снижење цена основних животних намирница и других производа представља значајно олакшање за наше пензионере и грађане. Ова акција показује да је могуће обезбедити боље услове за све наше суграђане – изјавио је Шобот.

 

Он је додао да ова иницијатива Министарства трговине потврђује да је могуће радити на системским рјешењима која ће дугорочно побољшати економски и социјални положај.

 

– Потребно је да наставимо да радимо заједно и да укључимо све релевантне актере како бисмо осигурали да овакве мјере буду трајне и свеобухватне. Пензионери су градили нашу Бањалуку и заслужују да њихов глас буде уважен – истакао је Шобот.

 

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести