НОВОСТИ

ЕВО ШТА ЈЕ АРКАН РЕКАО О ХРВАТИМА НАКОН ТУЧЕ НА МАКСИМИРУ Фудбал је увијек био пуно више од игре… |

ПАТРИЈАРХ ПАВЛЕ ЈЕДИНО ЗНАО ИСТИНУ „Кад дође вријеме он ће се сам појавити…“ |

ШТА ЈЕ РЕКАО ТИТОВ ЉЕКАР? Броз је само ово држао уз себе |

ШТА ВЕЖЕ МАЛО МЈЕСТО У СРБИЈИ И НАЦИСТИЧКУ ЊЕМАЧКУ? Које све благо крије Рудна глава? |

ДОБОЈСКИ КАЗАМАТ У БАРАКАМА ГДЈЕ СУ ЛИПСАЛИ ЗАРАЖЕНИ КОЊИ Аустроугарска формирала први концетрациони логор у модерној Европи искључиво за Србе |

НИЈЕМЦИ СУ ГА ИЗВЕЛИ НА СТРИЈЕЉАЊЕ, САМО ГА ЈЕ БОГ СПАСАО: Написао је најтужнију пјесму коју су КОМУНИСТИ забранили, а она је ОЖИВЈЕЛА |

ОТКРИВАМО: Комунисти возили помије и млијеко у возилу у ком је убијен краљ Александар! На крају је завршио на војном отпаду |

ЧАСТ ЈЕ ОДБРАЊЕНА: Ово је прича о судбини српских ратних барјака! |

ПРИНЦ МИХАИЛО ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ: Ништа није било праведније од уједињења 1918. |

ДЈЕДА МИЛОЈЕ ЈЕ ШПИЈУНИРАО ЧАК И ТИТА: Био је СУПЕРОБАВЈЕШТАЈАЦ, говорио 4 језика и сваком је могао да уђе у душу! |

Вулић: Потребно је вјештачење одлука и разних глупости Узуновићиве

14/12/2024

Шеф Клуба посланика СНСД-а у Представничком дому Парламентарне скупштине БиХ Сања Вулић истакла је да је потребно урадити вјештачење одлука, преседана и разних глупости Сене Узуновић, те против ње поднијети кривичну пријаву за свјесно, смишљено и намјерно угрожавање здравља предсједника Републике Српске Милорада Додика.

 

 

– Незапамћени покушај правног насиља доказује између осталог и толика журба и настојање за извршењем одређених налога у суманутом поступку против предсједника Републике Српске Милорада Додика и вршиоца дужности директора „Службеног гласника“ Милоша Лукића. Жалосно је што судија Сена Узуновић није показивала интерес за медицинске налазе свих заробљених, мучених и убијених Срба кад је требала и имала обавезу да то учини – рекла је Вулићева.

Она је истакла да у периоду постоперативне рехабилитације, када је сваком пацијенту потребан мир, одмор и растерећеност од било каквих обавеза, нашла се Сена да пријети и тражи медицинску документацију и прије него што је и написано отпусно писмо.

– То је скандалозно и незапамћено у правној пракси! – оцијенила је Вулићева.

Она је констатовала да свако ко има добре намјере према људском бићу би рекао – желим брз опоравак, али само Сена, заједно са Мајклом Марфијем и Кристијаном Шмитом, жели брз политички нестанак Милорада Додика.

– Само ћу, без икаквих алузија, подсјетити Сену Узуновић и њене менторе, оличене у овој двојици бјелосвјетских мешетара и освједочених србомзаца, на народну изреку: ‘Ко другом јаму копа, сам у њу упада’! А наш предсједник, на њихову жалост, биће добро и још дуго ће владати политичком сценом, упркос гнусних и одвратних жеља појединаца. Ипак, више је нас који му желимо добро – поручила је Вулићева.

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести