НОВОСТИ

МИСТЕРИЈА НА ТРГУ РЕПУБЛИКЕ: Мјесто невиђење патње Срба |

БИВША МИСИЦА ЖРТВОВАЛА СВОЈ ЖИВОТ ЗА СРБИЈУ: Ово је Љиљана, заборављена СРПСKА ХЕРОИНА |

КО СУ МАКЕДОНЦИ РОЂЕНИ У ДРЕЗДЕНУ? Kако је Титова Југославија постала полигон за стварање нових народа |

ТАЈНA ПАРОЛЕ “БОЉЕ РАТ НЕГО ПАКТ”: Демонстрације у Београду помогла је енглеска пропаганда, а ево како су ОПИСАЛИ СРБЕ |

СРПKИЊА НАПИСАЛА ДРЖАВНУ ХИМНУ АУСТРИЈЕ! Постојале су поштанске маркице са њеним ликом |

ЕВО ШТА ЈЕ АРКАН РЕКАО О ХРВАТИМА НАКОН ТУЧЕ НА МАКСИМИРУ Фудбал је увијек био пуно више од игре… |

ПАТРИЈАРХ ПАВЛЕ ЈЕДИНО ЗНАО ИСТИНУ „Кад дође вријеме он ће се сам појавити…“ |

ШТА ЈЕ РЕКАО ТИТОВ ЉЕКАР? Броз је само ово држао уз себе |

ШТА ВЕЖЕ МАЛО МЈЕСТО У СРБИЈИ И НАЦИСТИЧКУ ЊЕМАЧКУ? Које све благо крије Рудна глава? |

ДОБОЈСКИ КАЗАМАТ У БАРАКАМА ГДЈЕ СУ ЛИПСАЛИ ЗАРАЖЕНИ КОЊИ Аустроугарска формирала први концетрациони логор у модерној Европи искључиво за Србе |

Додик: Конаковић избрисао Бошњаке са мапе слободних народа

08/04/2024

Милиони људи широм свиjета су кроз историју жртвовали себе борећи се за право гласа, за право да бирају оне који ће одлучивати о њиховим животима и судбинама, право да на власт доводе оне који ће слушати њихове жеље и смјењивати их ако изневјере очекивања. /Министар спољних послова БиХ и лидер Народа и правде/ Елмедин Конаковић је у једном трену то право укинуо бошњачком народу, рекао је данас предсједник Републике Српске Милорад Додик.

Додик каже да је Конаковић ставом „вежи коња гдје ти ага каже“, гдjе је ага-газда странац који се лажно представља, за трен ока избрисао Бошњаке са мапе слободних народа.

 

– Уз то, показао је да њима избори ничему и не служе, да су људи беспотребно гласали, јер они које су бирали ни о чему не одлучују. Можда је Дину, Нермину, Едину, Бакиру нормално да један странац ујутру, умјесто да попије кафу, мијења законе у БиХ – навео је Додик у објави на друштвеним мрежама.

 

Он је истакао да „можда могу да убиједе Бошњаке да је то демократија, али Република Српска такво понижење себи неће дозволити“.

 

– Људи у Републици Српској хоће да се питају, хоће сами да одлучују, хоће да буду слободни. Понудили смо „Тројки“ да заједно с ХДЗ-ом поништимо наметнуте измјене и донесемо изборни закон, да људе у Федерацији не понижава туђин, али они су то одбили. Имам утисак да уживају да их Шмит вријеђа, гази, потцјењује и омаловажава – нагласио је Додик.

 

Понудили смо, каже Додик, да вољу наших народа ставимо изнад самовоље странца, али је оданост према аги већа од љубави према свом народу.

 

– За мене је једини газда српски народ и сви други који живе у Републици Српској. Зато ће ти људи на изборима бирати своје представнике по закону који су донијели они које су изабрали. Вама пуно среће с агиним наметом – поручио је Додик.

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести