НОВОСТИ

ЕВО ШТА ЈЕ АРКАН РЕКАО О ХРВАТИМА НАКОН ТУЧЕ НА МАКСИМИРУ Фудбал је увијек био пуно више од игре… |

ПАТРИЈАРХ ПАВЛЕ ЈЕДИНО ЗНАО ИСТИНУ „Кад дође вријеме он ће се сам појавити…“ |

ШТА ЈЕ РЕКАО ТИТОВ ЉЕКАР? Броз је само ово држао уз себе |

ШТА ВЕЖЕ МАЛО МЈЕСТО У СРБИЈИ И НАЦИСТИЧКУ ЊЕМАЧКУ? Које све благо крије Рудна глава? |

ДОБОЈСКИ КАЗАМАТ У БАРАКАМА ГДЈЕ СУ ЛИПСАЛИ ЗАРАЖЕНИ КОЊИ Аустроугарска формирала први концетрациони логор у модерној Европи искључиво за Србе |

НИЈЕМЦИ СУ ГА ИЗВЕЛИ НА СТРИЈЕЉАЊЕ, САМО ГА ЈЕ БОГ СПАСАО: Написао је најтужнију пјесму коју су КОМУНИСТИ забранили, а она је ОЖИВЈЕЛА |

ОТКРИВАМО: Комунисти возили помије и млијеко у возилу у ком је убијен краљ Александар! На крају је завршио на војном отпаду |

ЧАСТ ЈЕ ОДБРАЊЕНА: Ово је прича о судбини српских ратних барјака! |

ПРИНЦ МИХАИЛО ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ: Ништа није било праведније од уједињења 1918. |

ДЈЕДА МИЛОЈЕ ЈЕ ШПИЈУНИРАО ЧАК И ТИТА: Био је СУПЕРОБАВЈЕШТАЈАЦ, говорио 4 језика и сваком је могао да уђе у душу! |

Ђајић реизабран за предсједника ГрО СНСД: Данас у Бањалуци показано јединство странке

23/02/2025

Директор Универзитетског клиничког центра Републике Српске Владо Ђајић на Изборној конференцији у Бањалуци реизабран је једногласно на мјесто предсједника Градског одбора СНСД-а Бањалука.

 

 

За потпредсједнике ГрО Бањалука иазбрани су Жељка Цвијановић и Горан Маричић, а за секретара Миленко Летић. Такође изабрани су и чланови предсједништва и чланови градског одбора.

Реизабрани предсједник Владо Ђајић нагласио је да ново руководство градског одбора наставља са истом политиком, те нагласио да је СНСД народни покрет за очување српских интереса.

– Наше опредјељење је одбрана Републике Српске. И овај пут позивам све становнике Српске и Бањалуке да буду патриоте и да дођу на протест у уторак у 16 часова испред зграде Народне скупштине – нагласио је Ђајић.

Предсједник СНСД-а Милорад Додик рекао је да је Градски одбор странке у Бањалуци једна од најснажнијих организација у Републици Српској, што је показала и данашња изборна конференција на којој је за предсједника реизабран Владо Ђајић, те је поручио да је ова странка спремна за све наредне изазове.

– Преко 400 делегата мјесних одбора је било присутно, изабрали су нови Граддски одбор, предсједника и руководство – рекао је Додик на конференцији за новинаре у Бањалуци, након изборне конференције Градског одбора СНСД-а.

Он је истакао је да је СНСД направио велики помак јер је за ову странку на посљедњим изборима гласало 8.000 више људи него на претходним изборима.

– То говори да је организација под руковоством старог новог предсједника Владе Ђајића била добро подешена да оствари тако добар резултат – истакао је Додик.

Он је рекао да на локалним изборима нису освојили мјесто градоначелника Бањалуке због изостанка подршке једног броја коалиционих партнера.

– Нажалост, изостала је подршка коалиционих партнера у трци за градоначелника али је СНСД добио највише гласова као партија. Мора да се зна да само синергија између Скупштине града и градоначелника може дати резултате. У овом тренутку град је запуштен и пљав и нема онај сјај, за разлику од времена када га је у потпуности водио СНСД – навео је Додик.

Он је рекао да се СНСД већ припрема за наредне изборе.

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести