Предсједник ГрО СНСД-а Бањалука Владо Ђајић рекао је данас да је честитка коју је градоначленик Бањалуке Драшко Станивуковић упутио пензионерима поводом исплате обећаних 100 КМ врхунац вријеђања те категорије становништва.
„Мрцварио их је и вријеђао годину дана”, поручио је Ђајић.
Ђајић је додао да он има заштитнички однос према пензионерима те да је организовао 10.000 бесплатних прегледа за ту категорију становништва.