НОВОСТИ

КАКВИ СУ БОРЦИ БИЛИ ТИТО И САВА: Зорка (104) се присјећа борбе против окупатора, једну ствар је Маршал дозвољавао само њој! |

НАЈВЕЋА ИЗДАЈА У ИСТОРИЈИ: У Хрватској овај догађај ни послије 81 године не могу да забораве, ни опросте зликовцу Павелићу! |

ПИСАО О НЕВОЉАМА НАРОДА: Да се не заборави великан Радоје Домановић |

ЗЕКАН ЈЕ ЛЕГЕНДАРНИ КОЊ СРПСКЕ ВОЈСКЕ: Служио је у 2 рата, а акт о његовој демобилизацији чува се као ПОРОДИЧНО БЛАГО |

ПОРАЗ ЗБОГ СРПСКЕ НЕСЛОГЕ: Турци опљачкали и спалили српски манастир |

ОВДЈЕ СЕ ПИСАЛА ИСТОРИЈА СРБИЈЕ, А НИКО НЕ ЗНА КО ГА ЈЕ ПОДИГАО! Манастир настао је прије Немањића, а ово су ДОКАЗИ |

ПОСЛИЈЕ ТОЛИКО ГОДИНА ОТКРИВЕНО ЗАШТО ТИТО И ЈОВАНКА НИСУ ИМАЛИ ДЈЕЦЕ! Сазнање је ШОКАНТНО |

ТАЈНУ ПОСЉЕДЊИХ ОБРЕНОВИЋА ЧУВА ОВА ЗГРАДА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Бијела љепотица гдје су се састајали љубавници |

УСПОН СРБИЈЕ, ДИНАСТИЈА ВЛАСТИМИРОВИЋ И НАСТАНАК ПРВЕ ДРЖАВЕ: Историја Срба није почела са Немањићима |

КРАЉ ПЕТАР ПРВИ БИО ЈЕ НАЈОМИЉЕНИЈИ ВЛАДАР, А ЊЕГОВЕ ОПАСКЕ НА УСТАВ ИЗ 1888. КАО ДА СУ ПИСАНЕ ЗА ОВО ВРИЈЕМЕ |

Додик: Нећу се повиновати њиховим захтјевима

04/08/2025

Предсједник Републике Српске Милорад Додик изјавио је да ће се као Србин увијек борити за српске интересе и да никада неће дозволити да се изгуби ни грам српске земље.

 

„Нећу дозволити никада да се деси српско страдање. Волим Српску и Србију“, рекао је Додик у Сремским Карловцима на обиљежавању Дана сјећања на све страдале и прогнане Србе у злочиначкој хрватској акцији „Олуја“.

Додик је истакао да БиХ није његова земља ни држава.

„Моја држава је Србија и Република Српска. Тиме не вређам никога и зашто би то било коме сметало? Шта је ту непримјерено?“ упитао је Додик

Он је навео да Србима у БиХ није ништа дато, а хоће да их истјерају, да нестану како би преузели све полуге у БиХ и срушили Дејтон.

„Срушили су Дејтонски споразум. Остале су само његове олупине које упорно бранимо“, истакао је Додик.

Он је поручио да Срби морају кренути у неку врсту политичке офанзиве јер су против Српске и Срба и сада заједно исти они који су раније отјерали Србе из Крајине.

„Они из Брисела, а доскоро и они из Америке, иако не могу да кажем да је то садашња Америка. И наравно муслимани из БиХ. Не мрзим муслимане, већ њихове политике које су лоше према нама. Нећу се повиновати њиховим захтјевима“, поручио је Додик.

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести