НОВОСТИ

КАКВИ СУ БОРЦИ БИЛИ ТИТО И САВА: Зорка (104) се присјећа борбе против окупатора, једну ствар је Маршал дозвољавао само њој! |

НАЈВЕЋА ИЗДАЈА У ИСТОРИЈИ: У Хрватској овај догађај ни послије 81 године не могу да забораве, ни опросте зликовцу Павелићу! |

ПИСАО О НЕВОЉАМА НАРОДА: Да се не заборави великан Радоје Домановић |

ЗЕКАН ЈЕ ЛЕГЕНДАРНИ КОЊ СРПСКЕ ВОЈСКЕ: Служио је у 2 рата, а акт о његовој демобилизацији чува се као ПОРОДИЧНО БЛАГО |

ПОРАЗ ЗБОГ СРПСКЕ НЕСЛОГЕ: Турци опљачкали и спалили српски манастир |

ОВДЈЕ СЕ ПИСАЛА ИСТОРИЈА СРБИЈЕ, А НИКО НЕ ЗНА КО ГА ЈЕ ПОДИГАО! Манастир настао је прије Немањића, а ово су ДОКАЗИ |

ПОСЛИЈЕ ТОЛИКО ГОДИНА ОТКРИВЕНО ЗАШТО ТИТО И ЈОВАНКА НИСУ ИМАЛИ ДЈЕЦЕ! Сазнање је ШОКАНТНО |

ТАЈНУ ПОСЉЕДЊИХ ОБРЕНОВИЋА ЧУВА ОВА ЗГРАДА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Бијела љепотица гдје су се састајали љубавници |

УСПОН СРБИЈЕ, ДИНАСТИЈА ВЛАСТИМИРОВИЋ И НАСТАНАК ПРВЕ ДРЖАВЕ: Историја Срба није почела са Немањићима |

КРАЉ ПЕТАР ПРВИ БИО ЈЕ НАЈОМИЉЕНИЈИ ВЛАДАР, А ЊЕГОВЕ ОПАСКЕ НА УСТАВ ИЗ 1888. КАО ДА СУ ПИСАНЕ ЗА ОВО ВРИЈЕМЕ |

Додик о жалби на пресуду: Бубић и Нобило имају овлашћење, али не желим тамо да идем

13/03/2025

Предсједник Републике Српске Милорад Додик рекао је да није разговарао са адвокатом Антом Нобилом о жалби на пресуду у Суду БиХ, али је нагласио да Нобило и Горан Бубић имају овлашћење.

– Нисам причао са Нобилом о томе. То за мене не постоји више – рекао је Додик.

 

Истакао је да му је Бубић раније говорио да жалбом жели да покаже апсурд овог процеса, али да је он рекао „без мене“.

 

– Мени су нешто раније објашњавали. Господин Бубић жели да покаже колико је то све апсурдно, ја сам рекао без мог учешћа и моје сагласности. Имају овлашћење, али не желим тамо да идем – рекао је Додик.

 

Додик каже да ако они желе да покажу апсурдност тог процеса нека изволе.

 

– И наравно нећу прихватити никакву пресуду – рекао је Додик.

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести