НОВОСТИ

ОД МУСЛИМАНА СЕ ТО МОГЛО И ОЧЕКИВАТИ! Фалсификују историју и бришу симбол српског отпора |

КАКО ЈЕ ПОСТАО ВИТЕЗ Од змаја и виле, до Херцеговине и Косова! Јунак којег сви желе |

НАЈМЛАЂА ЖРТВА ДЈЕЧАК ОД 13 ГОДИНА Муслимански агресори нису имали милости за дјецу, жене и непокретне старце, па попалили и све српске куће |

ПЈЕВАЈУЋИ ОПЕРЕТЕ ИШЛИ НА СТРИЈЕЉАЊЕ: Страдање културне елите, глумаца и новинара у поратном Београду |

ДОКУМЕНТА НЕ ЛАЖУ! СРБИ ЈЕДИНИ УСТАЛИ ПРОТИВ ФАШИЗМА А Хрвати и Муслимани били лојални… |

ИМАО ЈЕ ДОБАР РАЗЛОГ Зашто патријарх Павле никада није вјенчавао ни сахрањивао? |

САВЕЗНИЧКЕ БОМБЕ СРАВНИЛЕ НЕБРАЊЕНИ ГРАД СА ЗЕМЉОМ Комунистри све знали, одобрили и на крају заташкали |

ВЈЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Остала је само једна једина круна неког српског владара данас у Србији |

ЗБОГ ЊЕНЕ ХУМАНОСТИ, МОЖДА ЈЕ ПРОГЛАСЕ ЗА СВЕТИЦУ! Знате ли ко је Јелена Савојска и зашто је тражила дворску даму из Србије? |

ИДЕМО ЛИ ЊИХОВИМ СТОПАМА? Стефан Немања и Стефан Првовенчани су стварали државу, а Свети Сава је испунио духовним и културним садржајима! |

Додик: Референдум важан за пут наше слободе

15/09/2025

Останимо окупљени, чекају нас још неки важни дани. Први долази референдум – који ћемо провести, а који је важан за пут наше слободе. Он треба да се деси онда када је то Народна скупштина прописала. Увјерен сам да ће наш народ на тај начин и реаговати, поручио је предсједник Републике Српске, Милорад Додик, испред Палате Републике, гдје је развијена српска тробојка повод Дана српског јединства.

 

 

– Ви сте они који ће бити ударна радна песница на том референдуму и немојте одустајати, бићете обавјештени путем медија и оним што ће руководство Српске чинити у наредним данима – рекао је Додик.

Он је истакао да данас боље стојимо него што смо икада стајали.

– Данас Српска има више пријатеља изван Републике Српске више него што је икада имала, данас Српска има више оних који нас разумију више него што је икада било. Боримо се сваки дан, неки мени важни људи дају ми снагу да то чиним а ти људи заједно са вама су моје опредјељење, моја снага и отпор. И све оно што морам да имам. Живи били, нека живи Република Срспка, нека живи Србија, нека живи српски народ, нека Република Српска иде путем своје слободе и свог развоја. Живи и здрави били – поручио је Додик.

 

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести