НОВОСТИ

КАКВИ СУ БОРЦИ БИЛИ ТИТО И САВА: Зорка (104) се присјећа борбе против окупатора, једну ствар је Маршал дозвољавао само њој! |

НАЈВЕЋА ИЗДАЈА У ИСТОРИЈИ: У Хрватској овај догађај ни послије 81 године не могу да забораве, ни опросте зликовцу Павелићу! |

ПИСАО О НЕВОЉАМА НАРОДА: Да се не заборави великан Радоје Домановић |

ЗЕКАН ЈЕ ЛЕГЕНДАРНИ КОЊ СРПСКЕ ВОЈСКЕ: Служио је у 2 рата, а акт о његовој демобилизацији чува се као ПОРОДИЧНО БЛАГО |

ПОРАЗ ЗБОГ СРПСКЕ НЕСЛОГЕ: Турци опљачкали и спалили српски манастир |

ОВДЈЕ СЕ ПИСАЛА ИСТОРИЈА СРБИЈЕ, А НИКО НЕ ЗНА КО ГА ЈЕ ПОДИГАО! Манастир настао је прије Немањића, а ово су ДОКАЗИ |

ПОСЛИЈЕ ТОЛИКО ГОДИНА ОТКРИВЕНО ЗАШТО ТИТО И ЈОВАНКА НИСУ ИМАЛИ ДЈЕЦЕ! Сазнање је ШОКАНТНО |

ТАЈНУ ПОСЉЕДЊИХ ОБРЕНОВИЋА ЧУВА ОВА ЗГРАДА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Бијела љепотица гдје су се састајали љубавници |

УСПОН СРБИЈЕ, ДИНАСТИЈА ВЛАСТИМИРОВИЋ И НАСТАНАК ПРВЕ ДРЖАВЕ: Историја Срба није почела са Немањићима |

КРАЉ ПЕТАР ПРВИ БИО ЈЕ НАЈОМИЉЕНИЈИ ВЛАДАР, А ЊЕГОВЕ ОПАСКЕ НА УСТАВ ИЗ 1888. КАО ДА СУ ПИСАНЕ ЗА ОВО ВРИЈЕМЕ |

Ковачевић: Станивуковићево прихватање оставке човјека који не постоји – првокласни политички скандал

28/12/2024

Чињеница да је градоначелник Бањалуке Драшко Станивуковић наводно прихватио оставку начелника Одјељења за саобраћај, а којег претходно никада није предложио и који никада није изабран, представља првокласни политички скандал и тешку обману јавности, рекао је портпарол СНСД-а Радован Ковачевић.

 

 

– Када је прије пар дана градоначелник Бањалуке наводно прихватио одговорност и упутио извињење за потпуни колапс зимских служби и катастрофу на бањалучким улицама, то је дјеловало, ако ништа, као искрен гест који треба похвалити. Али, не лези враже, два дана послије смо сазнали шта у ствари представља то најављено преузимање одговорности – истакао је Ковачевић.

Наиме, додао је, Станивуковић је јуче обавијестио јавност како је прихватио оставку начелника Одјељења за саобраћај и путеве који не постоји.

– Од избора Драшка Станивуковића за градоначелника, Бањалука више, за разлику од свих других локалних заједница, нема начелнике одјељења. Он их никада није ни предложио, па их, логично, Скупштина града никада није ни изабрала. Па чију оставку је онда Станивуковић прихватио? Апсолутни ничију – написао је Ковачевић на друштвеној мрежи Икс.

Према његовим ријечима, умјесто да, као што је најавио, прихвати политичку одговорност, Станивуковић је једино покушао преварити и обманути јавност.

 

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести