НОВОСТИ

ЕВО ШТА ЈЕ АРКАН РЕКАО О ХРВАТИМА НАКОН ТУЧЕ НА МАКСИМИРУ Фудбал је увијек био пуно више од игре… |

ПАТРИЈАРХ ПАВЛЕ ЈЕДИНО ЗНАО ИСТИНУ „Кад дође вријеме он ће се сам појавити…“ |

ШТА ЈЕ РЕКАО ТИТОВ ЉЕКАР? Броз је само ово држао уз себе |

ШТА ВЕЖЕ МАЛО МЈЕСТО У СРБИЈИ И НАЦИСТИЧКУ ЊЕМАЧКУ? Које све благо крије Рудна глава? |

ДОБОЈСКИ КАЗАМАТ У БАРАКАМА ГДЈЕ СУ ЛИПСАЛИ ЗАРАЖЕНИ КОЊИ Аустроугарска формирала први концетрациони логор у модерној Европи искључиво за Србе |

НИЈЕМЦИ СУ ГА ИЗВЕЛИ НА СТРИЈЕЉАЊЕ, САМО ГА ЈЕ БОГ СПАСАО: Написао је најтужнију пјесму коју су КОМУНИСТИ забранили, а она је ОЖИВЈЕЛА |

ОТКРИВАМО: Комунисти возили помије и млијеко у возилу у ком је убијен краљ Александар! На крају је завршио на војном отпаду |

ЧАСТ ЈЕ ОДБРАЊЕНА: Ово је прича о судбини српских ратних барјака! |

ПРИНЦ МИХАИЛО ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ: Ништа није било праведније од уједињења 1918. |

ДЈЕДА МИЛОЈЕ ЈЕ ШПИЈУНИРАО ЧАК И ТИТА: Био је СУПЕРОБАВЈЕШТАЈАЦ, говорио 4 језика и сваком је могао да уђе у душу! |

Одговор је спреман; Надамо се да ће се Суд БиХ издићи изнад сарајевске политике

19/02/2025

Институције Републике Српске имају одговор на пресуду предсједнику Српске Милораду Додику ма каква она била, рекао је министар трговине и туризма Денис, који је и члан Главног одбора СНСД-а Денис Шулић.

 

– Милорад Додик је само поштовао Устав и Закон, а овај процес је само наставак удара на Српску. Предсједник Српске је изнио борбу за институцију предсједника, као и борбу за Републику Српску. Он ће сачувати институције. Без јаке институције предсјеника нема ни Републике Српске – рекао је Шулић.

 

Шулић је нагласио да су, на велику жалост политичког Сарајева и западних изасланика, на страни предсједника Републике Српске грађани, право, правда и истина.

 

– Њима само остаје да кроз монтиране политичке процесе показују своју немоћ и огрезлост у мржњу, како личну према предсједнику, тако и према Републици Српској – поручио је Шулић.

 

Начелник Трнова Мирослав Бјелица рекао је да треба заштитити интересе Српске

 

– Ово је монотрани процес и надам се да ће се Суд издићи изнад ове сарајевсске приче. Једино што очекујем је ослобађајуђа пресуда. Све остало није добро за будућност БиХ – навео је Бјелица.

 

Министар пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Срспске Саво Минић изјавио је данас у Сарајеву да још има промил вјере да ће Суд БиХ у процесу против предсједника Српске Милорада Додика и вршиоца дужности директора Службеног гласника Милоша Лукића донијети исправну, односно ослобађајућу пресуду, јер ће у супротном одговор Српске бити адекватан.

 

– Још се надам, пошто постоје материјалноправни докази, да ће Додик и Лукић бити ослобођени. Мислим да никоме у БиХ није у циљу да Суд до краја доведе нешто што апсолутно није имало основа – рекао је Минић.

ПРАТИТЕ НАС

Komentara bez...

Остале Вијести